CrossFit — це інтенсивне силове функціональне тренування, на якому ви працюєте одразу над усіма аспектами фізичної підготовки. CrossFit має перевагу над іншими видами спорту у тому, що він розвиває не лише силу, а й координацію, витривалість та спритність.

CrossFit — це ціла спільнота людей, об’єднаних любов’ю до цього виду спорту. 

У мережі спортивних клубів Fitness by Grek ви можете спробувати багато напрямків  CrossFit та обрати для себе той, який сподобається найбільше:

CrossFit-on-Ramp — цей напрям CrossFit розроблений для початківців і тих, у кого поки що низький рівень фізичної підготовки або була велика перерва у заняттях спортом.

CrossFit — ці заняття середньої важкості для тих, хто вже має досвід у тренуваннях.

CrossFit PRO — цей напрям для тих атлетів, які добре фізично підготовлені і активно займаються CrossFit більше року.

CrossFit Lady — це напрям, у якому вправи спеціально підібрані та маштабовані так, що сприяють корекції Вашої фігури, покращенню тонусу тіла, зменшення ваги та покращенню роботи серцево-судинної системи

CrossFit by Grek — це авторська методика кросфіт-тренування від Аліни Грек.

CrossFit Kids — напрям занять для дітей 10-15 років, вправи підібрані і масштабовані так, щоб діти росли фізично активними, сильними, здоровими. На цих заняттях ми прищеплюємо підліткам любов до спорту, здорового та активного способу життя.

Запишись на пробне тренування прямо зараз

Дзвони 093 503 3935 або залишай заявку