Тренування з використанням різних еластичних еспандерів, спрямоване як на комплексне, так і на ізоляційне опрацювання всіх м’язів.

Основну увагу приділено опрацюванні м’язів кора. Це не тільки прес, у цій м’язової групи є три рівні глибини, кожен з яких вимагає певного опрацювання.

Саме побудова міцної дрібної мускулатури забезпечить нам:

Той самий каркас для побудови красивого і спортивного тіла;

  • Красиву осанку;
  • Здорову и сильну поясницю;
  • Мінімізує травми в майбутньому;
  • Дасть вміння відчувати потрібний м’яз;
  • Забезпечить правильне включення вже зовнішніх м’язів кора: преса, спини, сідничних і аддукторних м’язів.

Тренувальні гумки дозволяють тримати ваші м’язи в постійній напрузі, що дає можливість не тільки краще відчути і зрозуміти, як і чим ми працюємо, а також  зміцнити наш зв’язковий апарат, що, безсумнівно, впливає на наше здоров’я і силу. Як результат: здорове, сильне і підтягнуте тіло.

Головне, це дарує можливість продуктивно тренуватися без використання додаткового обтяження, що відмінно підходить людям, які не хочуть або не мають можливості використовувати додаткову вагу або просто хочуть спробувати щонебудь нове.

Тренування середньої інтенсивності, проводиться динамічно, з деяким використанням статики. Різноманітність вправ і грамотний їх підбір дозволить отримати максимальний результат і, при цьому, не дозволить занудьгувати.

Запишись на пробну тренування прямо зараз

Дзвони 093 503 3935 або залишай заявку