Наш Сашко Пелешенко на Чемпіонаті світу зі стронгмену. «Срібло» і Рекорд України!

08 Ноя

Не секрет, що наш «головний по штангах», Саша Пелешенко — олімпієць, учасник Олімпійських Ігор в Ріо 2106 (4-е місце в секції важкої атлетики). Але ви ж не думали, що він на цьому зупинився?)) Ми попросили Сашу розповісти, як це було. Відразу скажемо: було не тільки круто, але і весело!

Бачу ціль — не бачу перешкод!

Отже, у вересні 2019 я поїхав на XI Чемпіонат світу зі стронгмену «World loglift championship», місто Паневежис, Литва. Треба сказати, це мої перші «великі» змагання в новому виді спорту — стронгменів, я почав виступати в цьому «богатирському» вигляді зовсім недавно. А мета для мене завжди одна — тільки перемога, і тільки максимум досягнень!

Я в професійному спорті давно, і знаю, як готуватися до серйозних змагань, світового рівня в тому числі. Але саме до цього турніру цілеспрямована підготовка тривала близько 3-х місяців, влітку, коли на вулиці спека + 30! Але ти стійко йдеш вперед, тому що бачиш мету, на благо якої працюєш. Варто відзначити, що Лог-ліфт в стронгменів — це вправа, яка дуже близько стикається зі штангою у важкій атлетиці, моїм рідним видом спорту. Тому процес був, звичайно, важким, але в той же час «йшов як по маслу».

«А до Таллінна далеко?» .. «Таак, теперр даллеккооо ..»

Добиралися весело. І тому що самі веселі, і в дорозі завжди якісь пригоди. Їхали ми невеликою, але сильною компанією в складі мене, мого друга Богдана і красивою і сильною Ані Кашперських. Спочатку — в Ригу. А звідти вже правдами-неправдами шукали, як дістатися до місця проведення змагань міста Паневежисі. Ясна річ, знайшли. Заодно, з купою хороших людей познайомилися, і околиці подивилися, так би мовити))

Результат

Варто відзначити, що Паневежис знаходиться на півночі Литви, тобто це досить таки холодний місто. До того ж, на вулиці вже вересень-місяць. Так що виступали ми не в найкомфортніших умовах. Але, незважаючи на це, привезли високі результати своєї країни.

Я завжди готуюся і налаштовуюся тільки на золото, тільки на перше місце, але, як кажуть, перший млинець грудкою. Взяв срібло. Для початку, непогано! Я гордий досягнутим результатом. В тому числі, тим, що зняв діючий рекорд України і зафіксував новий, піднявши лог-ліфт 152,5 кг, що тепер є національним рекордом.

До речі, Аня Кашперських виграла турнір в своїй категорії!

Підтримка

Для будь-якої людини, а тим більше для професійного спортсмена, дуже важливий надійний «тил» в особі близької людини, яка розуміє, що ти віддаєш спорту життя і весь свій вільний час. У мене є така людина, без якого я не зміг би так легко освоїтися на новому місці, який десь з останніх сил, десь на ентузіазмі і на благо мети, але завжди словом чи ділом допоможе, і доповість максимум до мого результату . Треба вміти бути вдячним, і я завжди кажу «спасибі» своїй дівчині Діані, яка допомагає мені в усіх моїх починаннях, і десь з гумором, а десь серйозно підходить до вирішення будь-яких моїх запитань.

Далі варто відзначити, що не менш важливу роль в мотивації спортсмена відіграє тренер, який доносить інформацію і важливість майбутнього турніру, супроводжує в підготовці і показує приклад. Тут треба віддати належне Віктору Посудевська, який все ключові моменти і нюанси пояснив і грамотно підніс.

Ну і варто відзначити одного, який був зі мною на протязі всього цього «старту» — Богдан Лук’яненко, людина, яка чудово розбирається в силовому спорті. З ним все це захід пройшов на одному «веселому» диханні, що, повірте, теж дуже важливо.

Що далі?

Цілі завжди я ставлю тільки вище, тільки більше і краще. Обов’язково на наступний рік виграти чемпіонат України зі стронгмену (і отримати заслуженого майстра спорту), завоювати золото «World loglift championship», виступити на Arnold Strongman Classic, завоювати звання «Кращого атлета світу».

А головне: повернутися у великий спорт з важкої атлетики та взяти золото на Олімпіаді-2024 года!

___________________

Відео з  Чемпіонату: https://www.facebook.com/100011052671611/videos/894017227643358/

Регалії Сашка: http://fitnessgrek.kiev.ua/aleksandr-peleshenko/.

До речі, багато в чому саме Саша надихнув нас організувати Турнір «Кубок дружби 2019» (http://fitnessgrek.kiev.ua/blog/) – усіх запрошуємо!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *