У вересні 2018 року дві сестри Грек — Аліна і Ліка заснували власну студію Fitness by Grek, де тренування проходять абсолютно в новому форматі, за методикою Грек.

У 2018 році — це була маленька студія в напівпідвальному приміщенні, де клієнти просто стали однією великою родиною. Сім’я зростала, а значить і «будинок» для неї потрібен був все більше.
Тому у вересні 2019 року студія переросла в просторий бокс, з усім необхідним обладнанням для занять Crossfit, важкою атлетикою, TRX, йогою, фітнесом і не тільки. Відкриття нового клубу — було завданням непростою, але з’явилися надійні партнери, які допомогли відкрити зал високого рівня.

Наша студія відрізняється тим, що сюди ви можете приходити і тренуватися всією сім’єю, тут навіть найменші діти не будуть перешкодою, досвідчені тренера знають, як потренувати маму і розважити малюка. Сюди ви навіть можете приходити з улюбленим вихованцем, ми всім раді!

Трохи про сестер

Аліна Грек

Входить в 5-ку найбільш фізично підготовлених жінок України 2018 року, є професійним виступаючим атлетом по кроссфіту. Вона має 8-річний досвід в тренерстві, майстер спорту з регбі і важкої атлетики, дієтолог.

Ліка Грек

До заснування студії займала посаду керуючої мережі клубів Banda Crossfit Box, в 2017 році була визнана, як кращий управлінець мережі.

Завдяки накопиченому досвіду і знань сестер для Вас відкритий спортивний клуб в центрі Києва за адресою: Тверський тупик, 4 (район м. Палац Україна і м. Печерська), а також у Софіївській борщагівці в ЖК «Уютний квартал». Ми дуже пишаємося своєю командою тренерів, яку склали кращі з кращих у своєму напрямку. З нами ви досягнете хороших результатів в плані розвитку витривалості, сили і гарної форми.

У студії діє система абонементів, до вартості яких входять групові заняття всіх класів, які ви побачите в верхньому меню сайту! Записатися на пробне тренування ви можете тут.