Клас з важкої атлетики в Fitness by Grek проходить під керівництвом ЗМСУ, рекордсмена і учасника Олімпійських ігор Олександра Пелешенко.

На персональних тренуваннях Олександр поділиться своїм безцінним досвідом в області важкої атлетики, який напрацьовувався 15 років. Він зможе запалити в вас інтерес і прагнення до кращого, більшого результату.

У наш час перед кожним стоять вирішення багатьох побутових проблем, тому фізичне навантаження для нашого тіла і розуму просто необхідна. На тлі веселощів, гарного настрою і яка має робочої атмосфери на тренуваннях, ви будете піднімати, підтягувати, худнути і набирати.

Найголовніше — це правильно мислити і прагнути стати краще, ставити собі все нові і нові планки, як в житті, так і на тренуваннях.

Хочеться окремо звернутися до прекрасним дамам, не думайте, що цей клас орієнтований виключно на чоловіків. Дівчата теж можуть приходити і пробувати свої сили, не потрібно боятися і соромитися штанги. На даний момент у Олександра вже тренуються дівчата, як на групових, так і персональних заняттях.

Запишись на пробне тренування прямо зараз

Дзвони 093 503 3935 або залишай заявку