Fitness by Grek це сучасний зал на Печерську. Наша мета це здорові, спортивні та красиві люди, які люблять себе і своє тіло, прекрасно нею володіють і не соромляться з’явитися на пляжі в спекотний сезон.

Якщо ви мрієте про струнке підтягнуте тіло, хочете почати здоровий спосіб життя з правильним харчуванням і тренуваннями, тоді ласкаво просимо в спортхаб на Перечерську в Fitness by Grek. Наші клієнти вже встигли оцінити різноманітні групові заняття, які входять у вартість клубної картки. Стретчинг, Functional, TRX, Crossfit, GPP, важка атлетика та інше допоможуть стати сильними, витривалими і стрункими.

Всі класи змусять ваше тіло працювати і викладатися на тренуваннях на всі 100%. Групові класи проходять в невеликих групах і підійдуть людям різного рівня фізичної підготовки. Незважаючи на те, що ви будете працювати в групі, тренер буде приділяти увагу кожному і давати те навантаження, з якою ви зможете впоратися.

І не потрібно шукати собі відмовок, відкладати себе ж на завтра. Приходьте до нас на тренування, і ви отримаєте заряд енергії, поліпшите свої фізичні якості, познайомитеся з неймовірно цікавими людьми!