У вересні 2018 року дві сестри Грек – Аліна та Ліка заснували власну студію Fitness by Grek, де тренування відбуваються у новому форматі, за методикою Грек.

У 2018 році – це була маленька студія у напівпідвальному приміщенні, де клієнти просто стали однією великою родиною. Сім’я зростала, а значить і «будинок» для неї потрібен був дедалі більше.Тому у вересні 2019 року студія переросла у просторий бокс, з усім необхідним обладнанням для занять Crossfit, важкою атлетикою, TRX, йогою, фітнесом та не тільки.
Наша студія відрізняється тим, що сюди ви можете приходити і тренуватися всією сім’єю, тут навіть найменші діти не будуть на заваді, досвідчені тренери знають, як потренувати маму та розважити малюка. Сюди ви можете приходити навіть із улюбленим вихованцем, ми всім раді!

До речі, у нас ви можете не лише потренуватися, а й зробити масаж, пройти курс реабілітації або просто провести час з протеїновим коктейлем або кавою та корисним перекусом у нашій лаундж-зоні.

Трохи про сестер:
Аліна Грек

Входить до 5 найбільш фізично підготовлених жінок України 2018 року, є професійним атлетом з кроссфіту, що змагається. Вона має 8-річний досвід у тренерстві, майстер спорту з регбі та важкої атлетики, дієтолог.

Ліка Грек

До заснування студія займала посаду керуючої мережі клубів Banda Crossfit Box, у 2017 році була визнана як найкращий управлінець мережі.
Завдяки накопиченому досвіду та знанням ми відкрили наш будь-який спорхаб у центрі Києва за адресою: Тверський глухий кут, 4 (район м. Палац Україна та м. Печерська).

Ми пишаємося своєю командою тренерів, яку склали найкращі з найкращих у своєму напрямку: призери чемпіонатів України, олімпійські фіналісти та сертифіковані спеціалісти. З нами ви досягнете хороших результатів у плані розвитку витривалості, сили та гарної форми.

Записуйся на перше тренування, масаж або реабілітацію тут: